Hangi Tuvalet Markasını Kullanıyorsun

CalicoMinos

Kokulu mu kokusuz mu?

15 CEVAP

Minigimmm

Kokusuz olmasi kediler icin daha iyi. Akciğerlerine toz ve koku dolmamasi açısından. Biz reflex aktif karbonlu kullaniyoruz cok memnunuz. Tavsiye ederim

Elaaaa345

Kokusuz olması daha iyi kediler açısından proline markasının kokusuz ince taneli topaklanan kumunu öneririm.

Superisi814

Kokusuz tabii ki gercekten kedinin sağligini istiyorsan..

pablopicasso

Kokusuz

Dobbyko

Ben cats best orijinal kullanıyordum ama fiyatlar malum. Şimdi naturalbasted markasına geçtim. Hem daha uygun fiyata hem doğal olduğu için tozutma yapmıyor kendi kullandığınız tuvalete attığınızda çözünüyor. Hemde pelet kum olmasına rağmen gayet iyi topaklanıyor ve kokuyu hapsediyor.

Rapisa

********* dan bentonit kum alıyordum en son marsilya sabunlu almıştım memnundum ama son siparişimde proline bentonit aldım geççhenüz denemedim. Bentonit kediler için daha sağlıklı diye biliyorum. Yemeleri durumunda alternatiflerinden daha güvenli

Rapisa

********** yazmıştım

Rapisa

T. E. M. İz m. Ama

talkinghead

vancat bebek pudralı kullanıyoruz şu an topaklanması harika ama tozutuyor. bununla beraber proline marsilya sabunlusunu almıştım. birkaç gündür okudukça kokusuzunun önemini anladım kokusuz alırım artık. ama bu iki marka f/p açısından güzel. bir de lindocat'in adı çok geçiyor.

mrcasper

feles kedi kumunu öneririm tozlanmaya 1 e 1 çok sağlıklı bir kum

Palyaco

Kedi kumu tozutmayan sıfır toz pum cat ve unicat aktif karbonlu diğer tüm kumlarda toz var

Kum markasını demek istemiş muhtemelen.

Toz sorun değil ise aktif karbonlu reflex, goldlife ,vancat ve micho güzel kumlar. Toz sorun ise pumcat 1 numara feles te çok iyi

CalicoMinos

Reflex kullandım şuan proline kokulu almış annem

ever clean kullanıyorum asla kokmuyor , topaklanması da süper , tavsiye ederim

Pspsps

Reflex kokusuz kum kullanıyoruz. Ever clean en iyisiydi bizim için ancak çok pahalı oldu.