Yetişkin Mamaya Geçme Zamanı Geldi Mi?

baranertaga

Herkese iyi günler. Kedim Zeytin 11 Aylık oldu. Şu ana kadar ProPlan yavru kedi maması yedi. Şimdi maması azalıyor ha bitti ha bitecek acaba yetişkin mamayı geçmeli miyiz yoksa 1 kere daha yavru alıp 1 yaşına gelince mi yetişkin mamaya geçelim? Cevaplarsanız çok sevinirim.

4 CEVAP

FeyzaZeynep

Kilosuna bağlı bence veterinerinize sorun. Bence kilosu çok fazla değilse 1 kere daha kitten mama kullanabilirsiniz ama 15 aylık olana kadar yetişkin mamasına geçin.

baranertaga

Zaten şimdi 1 kilo alsam yaklaşık 1 ay gidiyor arada yaş mama da veriyorum yani 12 aylık falan olmuş olur kilosu da 1 ay önce vete gittiğimizde 4.200 dü belki şimdi 4.500 olmuştur emin değilim.

aylinceyda

Yetişkin kedi mamasına geçebilirsiniz

CalicoMinos

1-2 yaşında olunca yetişkin mamaya geçin yavru mamaların içeriği daha iyi ve daha çok vitamin vb var...