Cinsi

ebrushka

kedim neredeyse 1 yaşına geldi, kedimin cinsini bilmiyorum tekir diye biliyorum sokaktan sahiplendim ama diger sokak kedileri gibi degil bu daha kabarık tüylü bilen varsa soyleyebilir mi yoksa gercekten tekir mi

9 CEVAP

Elaaaa345

Benim eski kedim de böyleydi. Melez bir tekir olabilir.

Uzun tüylü tekir

Ve ve çok hoş

mrcasper

maşallah çok güzel kediniz var cinsi hakkında bir fikrim yok ama öğrenip ne yapacaksınız hepsi bir can hepsi de birbirinden farklı ve güzel

mrcasper

maşallah çok güzel kediniz var cinsi hakkında bir fikrim yok ama öğrenip ne yapacaksınız hepsi bir can hepsi de birbirinden farklı ve güzel

mrcasper

maşallah çok güzel kediniz var cinsi hakkında bir fikrim yok ama öğrenip ne yapacaksınız hepsi bir can hepsi de birbirinden farklı ve güzel

mrcasper

maşallah çok güzel kediniz var cinsi hakkında bir fikrim yok ama öğrenip ne yapacaksınız hepsi bir can hepsi de birbirinden farklı ve güzel

Ranayilmaz

Çokk güzel bir Anadolu Kedisi

Superisi814

Bombay tekir melezine benziyor..