Kedi 19 Yıl Yaşıyor Dimi

CalicoMinos

Annem ömür boyu bakamam dedi 😢 sen üniversite okuyacaksın yurtta kalacaksın bunu veririz dedi ben sahiplenirken hiç böyle hayal etmedim çok seviyorum karakteri olsun her anlamda bağlandım zaten en çok bana alışık biri normalde korkak kedi çok ilgi istiyor. Bunu sokağa atamam asla...

12 CEVAP

simbakedi

nasıl bakıldığına ve bünyesine bağlı. iyi bakılan bir kedi en az 10 yıl kadar yaşar. sahiplenirken bunları düşünmeniz lazımdı. yurtta kalacağınıza eve vs çıkmanız lazım aileniz bakmayacaksa. kirası vs düşünmeliydiniz her şeyi. eğer bakamayacaksanız kedi size daha da bağlanmadan doğru birine sahiplendirin.

Yumak3302

Evet 19 yıl yaşıyor

CalicoMinos

Kedimi asla kimseye vermem üstelik hayalim uzun zamandan sonra olmuşken ailemi Zar zor ikna ettim asla vermeyi düşünmüyorum kimseye sadece yavruları veririm annesini asla canım o benim.... Sokağa da atman kimseye de güvenmiyorum.

CalicoMinos

Kedimi asla kimseye vermem üstelik hayalim uzun zamandan sonra olmuşken ailemi Zar zor ikna ettim asla vermeyi düşünmüyorum kimseye sadece yavruları veririm annesini asla canım o benim.... Sokağa da atman kimseye de güvenmiyorum.

CalicoMinos

Kedimi asla kimseye vermem üstelik hayalim uzun zamandan sonra olmuşken ailemi Zar zor ikna ettim asla vermeyi düşünmüyorum kimseye sadece yavruları veririm annesini asla canım o benim.... Sokağa da atman kimseye de güvenmiyorum.

CalicoMinos

Kedimi asla kimseye vermem üstelik hayalim uzun zamandan sonra olmuşken ailemi Zar zor ikna ettim asla vermeyi düşünmüyorum kimseye sadece yavruları veririm annesini asla canım o benim.... Sokağa da atman kimseye de güvenmiyorum.

Ne bu soru mu?

Yol yakınken onu terketmeyecek birine sahiplendirin. Büyüyünce sahiplendirmek imkansıza yakın oluyor. Sonu sokak ya da barınak olmasın

tyguler

burada cevap vermemiz şeyin ne oldugunu anlamadım ama neyse,

benim annem de sen universiteye gidince napicaz falan dedi kediyi eve getirmeden önce ben dedim ya bana ev tutarsiniz ya da siz bakarsınız dedim annem de bakariz dedi şimdi kedim bizde annem kendi bakmayı kabullenmiş gibi görunüyor.

ama sizin anneniz istemiyorsa mecbur birine vericeksiniz şimdi verin daha iyi sonra hem siz hem kedi daha kötü olursunuz. maalesef ben onu veremem çok seviyorum çok özlerim diye birnşey yok mecbursunuz.

Hilalllllll

En fazla 16 yıl

Soru ne tam olarak ?