British Shorthair Çok Tırmalar Veya Isırır Mı

british

evime bir kedi almak istiyorum kendi yaşam tarzıma british shorthair ı uygun görfüm ama çok ısırır veya tırmalarlar mı

4 CEVAP

yasement

Her yavru kedinin isirma donemi olur

sudenazzzzz

herkedinin farklı huyu vardır ısırmayada bilir ısrırsada dişleri kaşınıyodur

HAY_DOST

Kedi kedidir sadece her kedinin görünüşü ve karakter özellikleri farklı ama böyle sorular sormak beni deli ediyor

dollfacepersian

Kedilerin karakterleri ırklarına bağlı değildir. Her kedi tırmalar,çünkü bu içgüdüseldir.Sizi mi yoksa eşyaları mı tırmaladığı fark eder ancak. Mesela benim kedim beni ve ailemi bir kere bile tırmalamadı ama eşyaları dehşet derecede tırmalıyor.
Bazı kediler yavruluk döneminde sürekli ısırıp,tırmalar ve hiç sevdirmez. Sevdirmeme durumu karakter özelliği de olabilir.
Yani kısacası kediler sürpriz yumurta gibidir, ne çıkacağını bilemezsiniz