Kedim Dışarı Çıkınca Çok Stres Yapıyo

Sanem_Cansu

Kedimi veterinere taşıma kabı ile götürüyorum ama veteriner evden uzak olduğu için yoruluyorum tasması ile çıkartmak istiyorum fakat kedimi tasma ile dışarı çıkartınca çok stres yapıp arabaların altına kaçmaya çalışıyo,eve dönmeye çalışıyo kucağıma alınca inip kaçmaya çalışıyo lütfen yardım eder misiniz :/

5 CEVAP

jimmson

kediler alışkın olmadıkları bilmedikleri bir ortama girdiğinde stres oluyor maalesef. tasmayla götürmeyi denemeyin bence çünkü daha çok stres yapar. sokaktan araba falan geçtiğinde sesinden daha çok korkar ve başka sokak kedilerinden hastalık bulaşma ihtimali de var. veterinere falan götüreceğiniz zaman mecburen bir süre idare etsin. benim kedim de stres yapıyor ama yapabilecek bir şey yok gibi. siz onu arada severek ona bir şeyler söyleyebilerek onu rahatlatabilirsiniz.

Sanem_Cansu

Tamam teşekkürler

Sanem_Cansu

Tamam teşekkürler

Sanem_Cansu

Tamam teşekkürler

Sanem_Cansu

Tamam teşekkürler