Kedinin Aşıları Kaç Aydan Aya Yapılması Gerekiyor?

CalicoMinos

Bilmiyoruz kedi eve geldiğinden beri 2 kere yapılmış veteriner bilgi vermiyor çağırmııyor...

6 CEVAP

Pufininelifi

Karma 1 aşını yaptırmanız lazım 3 hafta sonra da karma 2 aşısını, 3 hafta sonra kuduz aşısı oluyor. Lösemi aşısı isteğe bağlı bazı kişiler yaptırmıyor eğerki yaptırmak isterseniz o da 3 hafta arayla yapılıyor. Karma, lösemi ve kusuz aşısı yılda 1 kere yapılıyor. 3 ayda bir de iç-dış parazit uygulaması yapılması gerekiyor.

Pufininelifi

En kısa zamanda diğer aşılarını da yaptırmanızı öneririm.

CalicoMinos

Ben sadece iç dış parazitler yaptırdım

Veterineri değiştirin diyeceğim ama. yada sms isteyin

mrcasper

dostum biliyorum heycanısın ama artık soru sormasan bunları internetten de bulabilirsin veterinlere de sorabilirsin tabi ki soru sormak hakkın ama ilk önce bi araştır emin olmaz isen sor lütfen...

PixiesBalex

ya casper bos yapmayı bırak kardes. 1 hafta boyunca senin mama sorunla doluydu bu site kimseye laf anlatma.