Kedide Taşıma Çantası Fark Ediyor Mu?

CalicoMinos

Sizinkiler nasıl ben klâsik kafesli olandan almıştım youtube da kadın dedi ki onlar ne öyle kedi hapiste gibi vb şeyler dedi canım sıkıldı.

4 CEVAP

Zeeelis

ben en ucuz olanlarından kullanıyorum hani şu renkli siyah olup 30-40 tl civarında olanlar içine minder koyuyorum gayet rahat ediyor kedişim.pahalı bir ürün kullanmanıza gerek yok . ayrıca şu astronot çantayı falan önermiyor veterinerler kedi kendini güvensiz hissediyor diye .kutu şeklinde olanlar en güzeli çünkü kediler sert zemine basmayı sever ve kapalı bir kutu olması şeffaf olmaması daha güvende hissettiriyormuş.

Rapisa

Eğer taşımakta zorlanmıyorsanız aldığınız çantanın kedi açısından bir zararı yok hatta havadar olduğu için tavsiye ediyorlar. Astronot çantaları yeterli hava almadığını söylüyorlar ama bazı modellerde önünde file oluyor ben onlardan aldım ama henüz kullanmadım. https://ty.gl/qnbmtgeq bu çanta. Büyük bir çanta biraz kullanışsız gibi geldi ama dediğim gibi henüz kullanmadım. Birde omuza asılan modeller var onlarda bez oluyor her kullandığımda yıkayıp kurumasını bekliyorum. Metal aksamları paslanıyor. Ben kedilerimi otobüsle götürdüğüm için taşınakta zorlanıyorum siz çantanızdan memnunsanız boşuna masraf yapmayın bence

nil7

Bende hem kutu var hemde çanta fileli..ikisinide eşit oranda kullanıyorum sırt çantasıni ön tarafa gelecek şekilde kullanıyorum beyendi etrafı izliyor rahat..altına ince bir şeyle rahat oturtabilirsiniz..

mrcasper

en ucuzunu al