Kedide Taşıma Çantası Fark Ediyor Mu?

CalicoMinos

Sizinkiler nasıl ben klâsik kafesli olandan almıştım youtube da kadın dedi ki onlar ne öyle kedi hapiste gibi vb şeyler dedi canım sıkıldı.

3 CEVAP

losive

Tamamen şeffaf olmadıkça sorun yok bence yanları kapalı ön ve arkadan hava alacak yer olmalı güvende hissetmesi için

indovf

Benimki de klasik. Bence kız biraz abartmış. Çünkü zaten orada yaşamıyorlar. Veterinere gidip gelirken kısa bir süre duruyorlar. Ayrıca tüm taşıma aletleri minicik ve muhtemelen kedilerimiz hiç birini sevemez. Hele de veterinere gideceklerini bilirken. Eğer kedinizin sakin bir yapısı varsa ve yol müsaitse tasmasıyla birlikte de götürebilirsiniz tabi. Yani hem tasma hem de kafes bir arada olacak şekilde. Dönüşte kafes mecburi çünkü.

Kafes gibi hissedeceklerini düşünmüyorum çünkü bizimki içine girip mırmırlıyor :) kapalı ortamları çok seviyor ( tabi ki her kedi sevmeyebilir ) . Ama şöyle bir sıkıntı var ki kedi büyüdükçe kutuda taşımak çok yorucu oluyor biz mecburen çantaya döndük.