Lütfen Bakmadan Geçmeyin

Ardfrt

2 haftadır kedim ishal 1 hafta boyunca flagy şurup ve probien probiyatik kullandım geçmedi vet e gittiğimizde proplan gastronal mama verdi ona başlayalı 4 gün oldu ve hala bir gelişme yok ateşi yok enerjik ama ishali geçmiyor bir türlü probiyotiğe devam ediyorum ishali hemen geçtikten sonra ön taraftaki bir dişi çekilecek önerisi olan varmı

5 CEVAP

mrcasper

başka bir veterinlere danışabilirsin

Berilsue

Pirinç haşlayarak yoğurt ekleyerek verebilirsiniz.pilav yağsız ve tuzsuz olmalı. Veterinerinize sorarsanız vermeden daha iyi olur ama

seldaengz

birkaç güne mamanın etkisini bence görürsünüz, ben kedim ishal sorunu yaşadığında gimgat gastrointestinal macununu kullandım düzenli olarak tedaviyle düzelmemişti ama bu ürünün faydasını gördüm her gün 6 cm vermiştim ilk yememişti zorla vermiştim, hala da kullanıyorum sağlığı için belki denemek istersiniz

Kefir , ev yoğurdu ve haşlanmış patates / kabak verebilirsiniz.

Ardfrt

@septisistbaykus @seldaengz @Berilsue @mrcasper herkese çok teşekkür ederim tanıyı koyduk dışkısında isopora yumurtası çıktı muhabbet kuşumdan geçtiğini düşünüyoruz