Kedim Sıkılıyor Mudur?

Tatliskedim

Hep yanındayım gün içinde oyun da oynatıyorum. Ama ben oynatamadığım zamanlarda sıkılıyor mudur? Mesela ben ders çalışırken koltukta boş boş yatıyor, sıkılıyor mudur acaba? Görünürde bir problem yok gibi, sevdiğim zaman hemen mırlamaya başlar, nereye gitsem peşimden gelir. Ama merak ettim içten içe sıkılıyor mudur acaba

7 CEVAP

CalicoMinos

Benim kedim oynamayı sevmiyor oyuncak ilgisini çekmiyor oyuncak farenin bile gerçek olmadığını biliyor sadece okşanmak ve kucağında yatmayı seviyor past vermeyince arkasını dönüp küsüyor

simbakedi

benim kedim oynasak 7/24 oyun oynayacak ama biz de bir yere kadar oynatabiliyoruz. onceden sıkılınca bizi rahatsiz ediyordu ama artik kendi kendine oynamayi ogrendi. toplarinin oldugu bir kase var odan kendi kendine topu cikarip kosturuyor sonra uyuyor :D yani kendilerini bi sekilde eglendiriyorlar bence endiselenmeyin

Yani normalde doğada da çok renkli hayatları yok diye tahmin ediyorum. Uyu, avlan, tekrar uyu? Günde birkaç saat oynayın, o istediği sürece bol bol sevin, siz bir şeyler yaparken izlemesine izin verin. Yemek yapıyorsanız alakalı alakasız yiyecekleri koklatın mesela benimki çok seviyor. Gerisini de düşünmeyin, sizinle mutludur eminim

Tatliskedim

Teşekkürler cevaplar için:) Her kedinin karakteri farklı tabi :) Benimki de oyunu sever. Ama kendi kendine oynamayı pek bilmiyor, benimle oynamayı seviyor daha çok

Tatliskedim

Haklısınız doğada da yapacak çok işleri yok :) Umarım hepimizin kedisi çok mutludur

indovf

Galiba sizin ki daha arkadaş canlısı bir kişilikte. Benimki de hep bizimle oynamak ister ve sürekli oyuncaklarını getirip önümüze koyar. Bence sıkılıyorlar kişiliği böyle olanlar. Çünkü onlar bizden çok daha enerjik. Ama maalesef bizim de elimizden bir şey gelmiyor. Eğer imkanınız varsa yanına bir arkadaş sahiplenebilirsiniz. Bir de lazer çok yardımcı oluyor yorgunken ve ya meşgulken. 10 dk oynattığında zaten yorulup yatıyor. Tabi lazeri yakalayamadığından morali bozuluyor ,bunu engellemek için sonrasında ödül maması şart

Tatliskedim

Teşekkür ederim :) Lazeri deneyeceğim. Bir kedi daha sahiplenmeyi de düşündüm ama mutsuz olur mu diye korkuyorum bir yandan :/