Yavru Kedi Ve Kısır Mama

yagmuryldrm

Başka bir soruda da belirtmiştim tekrar sormak istedim. Kedilerim birbirlerinin mamalarını yiyorlar -her ne kadar engellemeye çalışsak da-. 3 aylık kedim kısır kedimin mamasını yiyor. Kendi mamasını asla yemiyor, başka bir marka deneyeceğim. Bu şekilde kısır mama yemesi bir sorun çıkarır mı?

1 CEVAP

indovf

Her zaman yerse yeterince besin alamaz. Kısır kedi mamaları kilo alımını azaltmak için yağ oranlarını düşük tutuyor. Ayrıca protein oranı da daha düşük oluyor. Siz uygun bir çözüm bulmuşsunuz, bence de farklı markaya geçin. Kendi mamasını çok sevmemiş olmalı