Kedime İsim Arıyorum. Sizlerin Farklı Ve Anlamı Olan İsim Öneriniz Nedir?

Scottish cinsi yavru kedi sahiplendim. Yarın tanışacağım kendisiyle ve bir isim düşünüyorum. Farklı isim önerir misiniz?

1 CEVAP

indovf

Bence kedinizle tanışınca ve kişiliğini öğrenince ona uygun isim bulabilirsiniz. Mesela benim kedim sahiplendiğimde henüz düzgün yürüyemeyecek kadar küçüktü, bu sebeple adı Paytak. Kulakları kocaman olduğu için Elf ismini de düşünmüştüm. Bu tarz kişisel isimleri bence siz de daha çok seversiniz. Aksi halde beyaz bir kediye gece ismi sevimli olabilir. Eğer dişiyse koko ismini de seviyorum, kokoştan türeme. Canavar ismi bir çok kediye tam olarak uygun. Çiko, çikolatadan.