Yakalığı Çıkarayım Mı?

meowsshi

kedim geçen çarşamba kısırlaştırıldı ve perşembe eve getirdim yani dolu dolu bir haftadır evde ve yakalığı hâlâ duruyor. yarası bu durumda, sizce çıkarmalı mıyım? (dikişsiz operasyon geçirdi.)

1 CEVAP

dezgicavus

Yarasa akıntı var sanki fotoğrafta sarı bir akıntı gözüküyor. O yüzden veteriner ile görüşmek daha mantıklı.

dezgicavus

Yarasa akıntı var sanki fotoğrafta sarı bir akıntı gözüküyor. O yüzden veteriner ile görüşmek daha mantıklı.