Kedime Kedi Sesi Açtığımda Mirlamaya Başlıyor

Patili_1

Sizce anne olmak istiyor mudur ya? 7 aylikken kısırlaştırdık dışarı fln çıkabiliyordu ara sıra ama kedi sesi açtığımda hemen mirlamaya başlıyor beni yalıyor telefona patisiyle dokunuyor çok üzüldüm bi ara hatta

2 CEVAP

tyguler

bence arkadaş istiyor :)) anne olmayı değil

Patili_1

Arkadaş istediğinden pek emin değilim veterinere giderken yanımızda tanıdığımızin kedileri var ve hepsine karşı agresif kac kere gidip gelmemize ragmen arabada bitek bizim kedi bağırıp duruyor tisliyor,yavru kedi almayı düşünüyoruz ama bulamadık şuanlik birde 2 kediye bakmak bana viraz zor gelebilir diye düşünüyoruz hem çünkü bazen biz köyde yazligimiz var oraya gidiyoruz her hafta sonu ama ikisine de baş etmek biraz zor özellikle burada kedim dışarı çıkmaya çalışıyor burada araba fazla olduğundan çıkarmıyorum ama köyde çıkıyor burda ikiside çıkmak istersr baya bi zorlu olucak bazen kendim ona kedi gibi davraniyorum bana pati atıyor her seferinde 😂 miyav sesi cikariyorum bazen int açıyorum oyun yapıyorum 😂