Farklı 2 Irkın Çiftleşmesi Sonucu

Valerian

Dişi Husky'm var. Bir tanede Erkek Akita İnu almak istiyorum.

"" ÇİFTLEŞMELERİ SONUCU ORTAYA NASIL BİR KIRMA ÇIKAR ? ""

10 CEVAP

Little little into the middle yapın belki ortaya pitbull falan çıkar, satar paranıza bakarsınız.

simbakedi

umarım çiftleşmezler de hiçbir şey çıkmaz ortaya 5 parasız kalırsınız bu konuda :)

pompompurin

yeter kardeşim kafanıza göre hayvan çiftleştirmeyin. yeter

Barinak köpek dolu. Sizin gibi akita unı hayal edenler genelde soluğu o barınaklarda alıyo. Her yer köpek dolu, her yer. Dünya sizin huskynizin yavruları olmazsa köpeksiz kalmaz merak etmeyin.

Valerian

Ben para için demiyorum.
Akita inu hayalimdeki köpek. Şuanda da yavru dişi Husky'm var
akita inu da alacağım ama bunlar çiftlerşirse sonuç nasıl olur. Bilen yazsın lütfen.

tyguler

bence ortaya bir terrier çıkar.

ne çıkabilir işte o iki köpeğin ortaya salatası çıkar.

Valerian

Ne kadar boş cevaplar alıyorum. Cevapları gördükçe utanıyorum,, yazık.

Bende burada bu konu hakkında bilgisi olandan fikir almaya geliyorum, boş beleş cevaplar alıyorum.

Husky(dişi) --ile-- Akita İnu(erkek) Çiftleşmesi sonucunu bilen, Fotosunu atabilen, Sağlığı nasıl olur bilen ve genel olarak bilgi verebilir misiniz ?

Not : Boş yazmayın

Thekedi

resimag.com/p1/7750801df3a8.jpeg
resimag.com/p1/83cf51dfcab0.jpeg
resimag.com/p1/2084c2b9bf17.jpeg

Bunlar gibi oluyor, kürk renkleri surat tipleri karışıyor. Husky ve akita yavrularına huskita deniyor. Düzgün bir yavru deseni almak istiyorsanız genlerini bilmeniz lazım. Huskyniz beyaz renkse baskın(dominant) beyaz gen mi...bunları bilmeniz lazım. Yoksa ortaya random bir şey çıkar.

simbakedi

sizce iki farklı köpeğin çiftleşmesi sonucu oluşan yavrunun tek bir fenotipi mi olur da soruyorsunuz biraz mantık yani.

Bu soruya bu cevaplar gayet normal