Tuvaletini Halıya Yapıyor

Arkadaşlar acil yardım edin 1 aylık kedim halının üzerine tuvaletini yapıyor kum kabına yapmıyor ne yapabilirim?

2 CEVAP

Esims

Öncelikle 1 aylık olduğu için daha kumuna alışamamış olabilir. Olabildiğince kumuna alıştırmaya çalışın. Eğer kediniz halıya tuvaletini yaparsa bir peçete yardımı ile dışkıyı-çişi alıp tuvaletine koyun ve daha sonra kedinizi de tuvaletin içine koyarak o tuvaleti koklamasını sağlayın. Halıyı da sirkeli su ile silin ki kokusunu alıp tekrar oraya yapmasın.

Renklipati

Kakasını kumuna koyun kokusunu orda alsın arada götürün içine koyup eşleme haraketi yaptırın bunu bir kaç kere tekrar edin daha çok küçük o yüzden bilmiyor