Alerjenik Kedi Maması Önerisi Olan?

ayselkuss

Merhabalar kedimin sürekli hapşurma nedeni olarak veteriner alerji olması dedi ve tavuksuz mama önerdi. Başına böyle bir şey gelen birileri varsa mama önerisinde bulunabilir mi

3 CEVAP

dollfacepersian

Benim kedimde alerjik bir kedi. Size hipoalerjenik,tahılsız Brit Care Coco veya Brit Care Lilly kullanmanızı öneririm

ayselkuss

Lilly almak istiyorum bende umarım iyi gelir sizin kedinizin nelere alerjisi var acaba

dollfacepersian

Lilly güzel seçim. Tam olarak nelere alerjisi olduğunu anlayamadım maalesef. Tavuğa alerjisi olabilir diye düşünüyorum