Balkon Filesi

aigenc

Merhaba, yaz geldiği için kedimin tuvaletini balkona çıkarmak istiyorum. 1 sene içeresinde balkonlar tamamen kapatılacak fakat o süreye kadar tuvaletin duracağı balkona file almak istiyorum. 7×3 uzunluğunda balkonum. Maalesef bütçem çok yok, bana önerebileceğiniz bir marka var mı? Winblock ya da trixie alabileceğimi sanmıyorum. Ayrıca filenin kalınlığı ne kadar olmalı?

3 CEVAP

Elizabeth_

Suzionline Instagram ve blog yazilarinda kendinizde yapabileceğinizi örnek paylaşımlar var. Onları inceleyebilirsiniz.. Ben ordan bakarak yapmıştım daha uyguna gelmişti

dezgicavus

Pawise şeffaf file 180 TL falan olması lazım 3x8 metre. Kullanıyorum memnunum. Fiyat performans olarak gayet iyi ve sağlam. Bende 1 yıla taşınacağımız için ucuz bir şey arayıp bunu buldum .

aigenc

Upp