Aldığım File İyi Mi

aigenc

Merhaba, 7×2 olacak şekilde 130 TL'ye böyle bir file aldım. Misina ipinden yapılmış ve kediler için uygun. Yorumlar genel olarak iyi fakat burada kullanıp memnun olan var mı merak ettim

5 CEVAP

aigenc

Fotoğraf internetten yani daha gelmedi kullanmadım

aigenc

Upp

aigenc

Upp

Bir tane yorum görmüştüm. Anında yırtılıyor diye. Ne kadar doğru bilmiyorum. Umarım güzel gelir.

Zeeelis

Aslında kedi filesi olarak bunlar geçmiyor kedi filesi genelde beyaz ve 4x4 cm oluyor bu da dayanıklı olabilir bilmiyorum ilk zamanlar yine de temkinli olun dişlerini geçirip deler falan allah korusun.