Kedimin Dışkısı Tüylerine Yapışıyor

Berat38

Kedim 2 aylık schottish fold ırkı kedim son 1 haftadır dışkısı tüylerine yapışıyor ıslak pamuk ile temizliyorum başka ne yapabilirim?

3 CEVAP

o bölgeye s sikarsaniz yalayarak temizler.

su sikarsaniz*

Merkan

Kakasını yumuşak yapıyorsa ister istemez bulaşıyordur :) 6 ay kadar aynı sorunla boğuştuğumdan biliyorum.. hatta 8 aylık oldu nadirde olsa kakasına bastığı bile oluyor bilinçsizce.. az bir su sıkarak yalamasını sağlayabilirsiniz tabi inatçı bir kedişse yalamamakta ısrar edince mecbur ılık su ile pamuk devreye giriyor ya da sleepy nin su bazlı yenidoğan ıslak mendiliyle siliyorum başka çözüm denemedim :D