Kedi Dişi, Mı ? Erkek Mi İyi?

CalicoMinos

Özelliklerini yazarsanız

9 CEVAP

Yav sen niye bin tane soruyu ayrı ayrı soruyosun, bi başlıkta sorsana. Engelleme seçeneği de yok ki engelliyim senin gibileri. Bi de aynı konuyu iki üç kere açıyosun sıktın be

Ranayilmaz

Benim şu ana kadar karşılaştığım kedilerde erkekler hep bi daha romantik daha sevecendi ama her kedinin karakteri farklıdır sonuçta.

tyguler

yalnız buraya her girdiğimde karşıma cıkan sayfa full senin soruların. sorularıni tek bir soruda birleştirip mi sorsan?

Sırf koku bırakıyor diye erkek kedi almıyormuş millet yeni duyuyorum bunu :0

Palyaco

Erkek kediler daha iyi

Dişi çünkü spreyleme olayı yok bir kere. Daha sakin daha cana yakınlar.

Patili_1

Dişi daha iyi kedilerin koku bırakma vb özellikleri çok fazla dişi kedilerin öyle birşeyi yok

Patili_1

Dişi daha iyi kedilerin koku bırakma vb özellikleri çok fazla dişi kedilerin öyle birşeyi yok

tyguler

koku bırwkması bence bir neden olmamalimzaten dişi de olsa erkek de olsa kisirlaştılıacak. erkek kediler de kısirlasınca koku birakmıyor.

ikisinin de kendi çapında + ve – yonleri var. internete yazarsanız dişi kedi erkek kedi diye özellikleri çikar zaten