Merhaba Ben Kedi Sahiplendim Sokaktan Fakat Alerjim Cıktı

Jomioa

Sokaktan kedi sahiplendim fakat daha sonra Alerjim cıktı gerçekten hiç vermek istemiyorum alerjiyi en aza düşürmek için ne yapabilirim başına gelen illaki vardır?

7 CEVAP

PixiesBalex

doktora gidin , kedi bakıyorum ama alerjim var diyin . ilaçları var korkmayın

Latahzen27

Eger ki aşilarını yapıyorsanız alerji riskiniz azalır ilk kez bu durumu yaşadığınız için doktorada gidin alerji ilaclarida var

simbakedi

benim de toza ve tuye alerjim var kedim ilk geldiginde cok hapsiriyordum ilac kullandim su an ilaca bile gerek kalmadan gecti bu alerjim cok nadir oluyor

Betulb97

Kediniz icin besleyecilik seviyesinden emin olmamakla beraber, Purina kedi tüylerinde ki alerjenleri zayıflatan bir kedi maması çıkartmış. Veterinerinize danışarak deneyebilirsiniz.

Proplan alerjik kedi sahipleri için özel mama çıkartacak yakında. Kedinize o mamadan alarak sizde yarattığı alerjiyi en aza indirebilirsiniz. Ne zaman piyasaya sürecekler bilmiyorum üretici firmayla mailleşebilirsiniz

melikecet

Kediye mi alerjiniz var yoksa başka biseye mi mesela benim polene var ve kedi besledigim için dahada rahatsız ediyor her gün ilacimi alıyorum ve pencere kapalı yatıyorum geçti sizde ilacınızi alisiniz eşyalarını odanızdan uzak bir yere koyun

mrcasper

alerji ilacı kullanabilirsin