Kedim Bebeğimi Uyandırıyor

2kedili

Merhaba, iki kedim var ikiside aslinda sakın oyuncu akıllıdır. Ancak bebeğim eve geldiginden beri birisi çok miyavlar oldu. O öyle yaptıkça mecburen uzaklaştırmak zorunda kalıyorum ve kısır döngüye girdi. Gelmek istiyo miyavladigi için alamıyorum odaya alamadığım için daha çok miyavliyo. Deniyorum almayi ama kesin uyandiriyo bebeğimi.
Isin kötüsü oda da cok sicak ve nemli olmaya basladi kapıyı açmam lazım lazım nasıl onu alıştırıp sessiz olmasını sağlarım. Çaresiz kaldım resmen

1 CEVAP

ozguuu

Sürekli bebeğinizle ilgilenmenizi kıskanmış olabilir. Sonuçta yeni bir şey onun için de, alışması için ona zaman verin. Yavaş yavaş birbirlerine alıştırmaya çalışın. Bebeğinizle ilgilenmeniz gerekiyor haliyle ama kıskanmaması açısından biraz da ona vakit ayırırsanız sorun kalmayacaktır. Zaten durumu kabullendikten alıştıktan sonra sakinleşir diye düşünüyorum. Bu süreçte sevdiği şeyleri verebilirsiniz, mutlu olmasını sağlayacak şeyler yapabilirsiniz.