Kedim Bu Aralar Sürekli Emme Hareketi Yapıyor.

Esims

Selam. Yaklaşık 3 aylık kedim bu aralar sürekli ama gerçekten sürekli emme hareketi yapıyor. Artık onu kucağıma ne zaman alsam beni emmeye başlıyor. Sizde de bu aralar böyle mi? Nasıl geçirebilirim bu alışkanlığı? (Biliyorum kediler bu hareketi çoğunlukla yaparlar ama benim kızım aşırı fazla yapıyo ve özellikle bana yapıyo ve ıslatıyor.)

1 CEVAP

simbakedi

vazgecmesine gerek yok buyudukce azaliyor ama devam ediyor. annesini yeteri kadar emmemisse ya da kucukken annesi olduyse yapiyolar genelde. benim kedimin de 2 tane battaniyesi var yun onlara yapiyor hep kucukken bana da yapiyordu.