Kedimin Balkon Ve Sokak Sevdası

miiv

3 aylık bir kedim var ne zaman balkon ve sokak kapı açılsa kaçıyor apartmandan geri yakalıyorum balkonda gözetimimde etrafa bakınıyordu ilk başlarda ama şu an sürekli demirlerin üstüne atlamaya çalışıyor ne yapmalıyım ben balkona çıkıp kapıyı veya sokak kapıyı kapayana kadar o en arka odadan gelmiş çıkmış oluyor bu sorunu yaşayan ve çözebilen var mı

3 CEVAP

sahslatte

benim kedim de öyleydi kuş vs gördüğünde atlamasından düşmesinden korkup balkona file yaptırdık şimdi çok rahatım tavsiye ederim

blue_hpood

bütün balkonlara file taktırın. ne kadar korusanız da düşme ihtimali çok yüksek. file yaptırın, rahat rahat vakit geçirebilsin.

simbakedi

file yaptırmadığınız her an kedinizin canı tehlikede. büyüdükçe siz zapt edemeyeceksiniz ve gördüğü ilk kuşa, sineğe atlayacaktır ve farkında bile olmazsınız. file ya da sineklik yaptırmanızı öneririm.