Neo Kort Göz Damlası ?

Merhaba aranızda bunu kullanan var mı acaba yaklaşıı 1 aylık gözleri iltihaplı kediye vet verdi ama içinde kortizon var acaba kör etme ihtimali vs var mı aranızda kullanan veya bçyle bir sorun yaşayan var mı?

3 CEVAP

tyguler

biz kullanmiştk kedimin göz akintisi nedeniyle. 2-3 ay falan kullandık işe yaramadı. ama kör de etmedi. veterinerimizi değiştirdigimizde bu damla ise yaramaz demisti ve teramycin krem ile medexol damla (damlayı veteriner baska marka demisti adini unuttum ama eczanede o kalmayınca icerigi ayni dedi medexol damlayi verdi eczacı) aldirdi. şimdi gozleri daha iyi. tabi bu ürunleri veterinere sormadan kullanmayın. neo kort damlayi ben onermem.

Orcuncun

Fluorescein testi yapılmadan kortizonlu damla kullanmak çok güvenli değil hekiminiz yaptı mı bilmiyorum, özelden ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım

Oqrenerde06

Biz kullandık ara da çok akıntı olduğun da kullanıyorum . Bir sıkıntısını görmedik gözlerine çok iyi geldi