Bacakta Ki Platin Doğuma Engel Mi

Karina275

Kedimize 2 sene önce ayağı kırıldığı için platin takilmisti. Bu platin kedimin doğum yapmasına engel olur mu bu konuda bilgisi olanlar cevap verirse çok sevinirim teşekkürler

4 CEVAP

Pofupof

Binlercesi sokakta açlıktan hastalıktan araba kazasından eziyetten ölürken evdeki kediyi çiftleştirmek neden?

simbakedi

sanmıyorum ama umarım çiftleştirmezsiniz kedinizi

edmrcglu

Bence direkt kısırlaştırın boşa acı ve stres çekiyorlar platin sorun çıkarır mı bilmiyorum ama her halükarda acı çekiyorlar zaten

Orcuncun

Pin/plaka gerçekten bacağındaysa doğumu etkilemez ancak kalça kemiğindeyse etkileyebilir.