Naturea Kedi Maması Hakkında

DAMLAYMANAV

Merhaba,
Naturea kedi maması kullanan var mı? Memnun kaldınız mı? Kediniz memnun kaldı mı? Ve tabi ki somonlu mu tavuklu mu? Almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim ☺️

2 CEVAP

Palyaco

Kullanmistim 2 ay önce ama kedim kilo alınca diet mamaya geri döndüm guzel kaliteli mama kediniz daha çok hangisini seviyorsa onu alın baliklimi tavuklumu seviyor

DAMLAYMANAV

Bazı mamaların tavuklusunu sevdi bazılarının balıklısını. Yaz mevsiminde olduğumuz için hangisini alsam karar veremedim.