Kediniz Günde Kac Kere ?

Benim1kedimvar

Anket

Yapar yapmaz temizliyorum
(192 oy)
Günde 1 kere temizliyorum
(223 oy)
Canım ne zaman isterse o zaman temizliyorum
(40 oy)
Toplam (455 oy)

Kediniz günde kac kaka kac çiş yapiyor ?

Ve kumunu hangi zamanlarda temizliyorsunuz ?

Anketi ben göremeyeceğim icin fikirlerinizi cevaplarda da belirtirseniz sevinirim

30 CEVAP

zekiSahbaz

saymadım sayamadım hiç bilmiyorum kaç kere yapıyor. günlük tamizlemeye çalışıyorum ama fırsat bulamıyorum bazen

iozksn

Bizimki (yaklaşık 3 aylık) günde 1 defa kaka (bazen 2 oluyor) ve pek çok defa çiş yapıyor. Ben her akşam yatmadan önce kumunu temizlemeyi alışkanlık edindim, sorun olmuyor.

aysegunerr

Soru nerdeyse 1 yıl önce sorulmuş..

zekiSahbaz

Bugün cevap verilmiş görünüyordu. sorulma tarihine hiç dikkat etmemişim.

tuandil

Benim kedim günde 2-3 kere çişini 2 kere de kakasını yapıyor. Ben yaptığını gördükçe temizliyorum genelde. Günde 3 kere ya da 2 kere. Öyle olunca hem kokmuyor hem de daha temiz oluyor. Kedim de alıştığı için zaten kumunu temizlemediysem ve pisse miyavlayarak beni uyarıyor :)

iozksn

Göbeğini ne zaman oyun amaçlı ovalarsam o zaman :)

senasever

Sadece bir kere sıkı sıkı sarılmıştım o zaman yaptı :)

Yorumlara baktım da genelde hep çok yapıyorlarmış anlamadın ki ben hangisi normali, bizde iki günde bir kez kaka, gün içinde de 2 veya 3 çiş

merveaydar

vaktiniz varsa her tuvaletini yapışından sonra temizlemenizi öneririm. çünkü tuvaletlerinin üstünü kumla örterken bazen çişli veya kakalı kuma değebiliyor patileri. ben her seferinde temizlemeye çalışıyorum, birkaç saat evde yoksam da geldiğimde patilerini ıslak mendille siliyorum ki temiz ve sağlıklı olsun hep.

BalliBadem

Nasıl saydınız hepiniz yahu

toffy_the_cat

Bence bu kasr net bir cevap söyleyemeyiz gece ne yaptığını bilemeyiz yada gece kaç kere yaptığını göremeyiz

Anonymus552223

Yaşlandikca metabolizma yavasladigi icin gunde en fazla bir kez kaka ve cis yapiyorlar. Hatta kakasini iki gunde bir yapiyor bazen

2 çiş 1 kaka yapıyor genelde, yapar yapmaz temizliyorum

Nurackgoz

Her akşam temizlerim genelde 2 kez büyük tuvalet 5 kez çiş yapıyor yavru olduğu için sık yapıyor