Kediniz Günde Kac Kere ?

Benim1kedimvar

Anket

Yapar yapmaz temizliyorum
(192 oy)
Günde 1 kere temizliyorum
(223 oy)
Canım ne zaman isterse o zaman temizliyorum
(40 oy)
Toplam (455 oy)

Kediniz günde kac kaka kac çiş yapiyor ?

Ve kumunu hangi zamanlarda temizliyorsunuz ?

Anketi ben göremeyeceğim icin fikirlerinizi cevaplarda da belirtirseniz sevinirim

30 CEVAP

ursaminor

Nasıl temizleyecek kadar çok olmuyor :S
Bizim kız günde iki kere kaka yapar. Duruma göre de 2 veya 3 kere çiş yapar.
Evde biri varsa 1 saatten fazla durmaz kum kabında hiçbiri bunların.
Sabah kendim tuvalete gitmeden onun kabına bakarım.
Akşam eve girer girmez kaba bakarım.
Fışt fışt fışt sesini duyarsam, toplaklanmasının hemen ardından temizlerim.
Sizinki kediyse benim ki nedir yahu? :D
Ben tam gün temizlemeden bıraksam taşar o kap :/

YaseminD

Kum sesi duyduğum an gidip temizliyorum, yani her yaptığında. 2,5 aylık 3-4 kez kaka yapıyor. Kaka yapınca poposunu siliyorum çünkü pis kalıyor. Kumu temizlemezsem eşelerken patisine bulaşıyor.

Zeytinlicorek

2-3 kere kaka 2-3 kere de çiş yapıyor. Her kaka yaptığında temizliyorum ben.

KedimVar

1-2 günde bir temizliyorum. Bazen temizleyecek kadar çok olmuyor bir sonraki gün temizliyorum.

Derdedermanim

Kediniz günde kaç kere pırtlıyor )))

lwb

Günde bir defa büyük bir kaç kez küçük yapıyor, her yaptığında temizlerim

kedicigim1054

GÜNDE 1 KERE TEMİZLİYORUM BEN

yasement

Ankete oy verirsen gorebilirsin ancak.

Zeynooo

Bende kumunu günde bir kez değiştiririm.1 ya da 2 kez kaka en az 2 cis yapar.

BlindCat

Sabah akşam konturol ediyorum sabah sadece kaka ve çiş çıkıyor akşam 2kaka 3 çiş oluyor genelde

Günde 2 kere temizliyorum cunku gunde 3 idrar 1 kaka yapiyor kim pis bir ortama tekrar tekrar tuvaletini yapmak ister ki? :)

yasement

1 ya da 2 kez kaka, en az 3 en fazla 5 kez çiş yapıyor. Kumu günde 1 kez temizliyorum.

KedimVar

@ursaminor
Bir de bende 2 tane var :D ama ben çok kum koyuyorum. Her temizlemeden sonra kum koymak istemediğimden dolayı. 10 kiloluk kumu kaldır indir kaldır indir belim ağrıyor. Çok kum koyunca pek sorun olmuyor. Sadece kum kabının önü biraz daha fazla kum oluyor o kadar. :)

georgestaub

oğlum benleyken günde 1 kere gece temizliyordum, çünkü çişi kumda hemen topaklanmıyordu biraz vakit geçince topaklanıyordu, oğluma tekrar kavuşursam daha kaliteli kum alıp yapar yapmaz temizlerim :)

Derdedermanim

Neyi nekadar kaç kere yapıyor bilmiyorum :)