Mama Seçimi Royal Canin

Kedim 3 aylık. Roya canin mama alıcam ama mother&babycat mı yoksa kitten mı almalıyım karar veremedim, kullanan varsa bilgilendirebilir mi

6 CEVAP

simbakedi

daha başka markalar öneririm rc içerik olarak o fiyatı hak etmediğini düşünüyorum. bütçeniz varsa acana, nd güzel mamalar hangisinin kedinize iyi geldiğini deneyerek bulabilirsiniz. eğer daha düşük bütçeli isterseniz de bozita öneririm bozita kitten tahılsız tavuklu kullandım ben çok memnun kaldım. rc den daha ucuz ve daha güzel içerikli.

mrcasper

kitten kullanabilirsin

RC içinden tercihte bulunacaksanız Kitten olanı alabilirsiniz mother baby olanın taneleri çoook küçük.

pablopicasso

Kitten kullanmalısınız

Melih1501

Mother and babycat i 4. aya kadar kullanabilirsiniz 4. aydan sonra kitten mamalara geçebilirsiniz

Phoenix3

Kitten daha mantıklı