İç Dış Parazit Ve Kist Oluşumu

sarpyilmaz

Merhabalar yeni üyeyim ve az önce bir veteriner ilanından kedi sahiplendim şunu sormak istiyorum benim kedim 2 aylık ve iç dış parazitlerini oldu
Tüyünü olur da yanlışlık ile yutarsam sıkıntı olur mu ?sorum bu arkadaşlar şimdiden hepinize teşekkürler :)

4 CEVAP

yasement

Olmaz :)

Benim1kedimvar

Olmaz . Tüy alerjisi olan insanlarda öksürük yapar o kadar .

kedicigim1054

YOK AŞISI OLDUĞU İÇİN HİÇ SORUN OLMAZ TEMİZ BİR ORTAMDA DA YAŞIYORLAR

Luckyssss

Tüy degil tüyün üstündeki pire yumurtaları kist yapıyo o yüzden dış parazite dikkat etmelisin