Kedim 3 Gündür Kakasını Yapamıyor Kusuyor Halsiz

Merhabalar kedim 3.5 yaşında 3 gündür ara ara kusması var . İç parazit damlasını biraz geçiştirdik ondan diye düşündüm o olabilir yada mama değişikliğide yaptık ondanda olabilir diye düşünüyorum bugün mahallemdeki veterinere götürdüm mama değişikliği yüzünden dedi birde midesi rahatlaması için iğne yaptı fakat kakasını hala yapamıyor 1 tatlı kaşığı zeytinyağı verdim bende birde entoragermina çocuklar için olanından ilaç verdi geçer mi sizce bu 3 gündür çok halsiz çok korkuyorum bişey olacak diye karnıda taş gibi oldu ilacı verdim etkisi ne zaman olur acaba karnı çok kötü şişti

1 CEVAP

Merhabalar kusması mama değişikliğinden ötürü olabilir. Kaka yapamaması da yine aynı sebepten bağırsak florasının bozulması sebebiyle gelişmiş olabilir. Enterogermina probiyotiğin iyi geleceğini düşünüyor ve geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Kusması devam ederse veteriner hekiminize mutlaka kontrole götürünüz