Hangisini Alacağıma Karar Veremedim ?

Benim1kedimvar

Anket

Kucağında kırmızı yumak olan kedili tableti almalısın
(3 oy)
Yan duran kedi siluetli olan tableti almalısın
(9 oy)
Toplam (12 oy)

Bu iki üründen bir tanesinden son 2 tane kalmış o yüzden acil yazdım hemen alacağım lütfen tavsiyenizi yazar mısınız ? Siz hangisi kullandınız ? Memnun kaldınız mı ? Ve ürün hakkında bir kaç tane bir şey yazarsanız sevinirim Resim açıklamasını girin Resim açıklamasını girin

8 CEVAP

KedimVar

Benim kedim sarımsaklı maya tabletlerine bayılıyor. Ben Beaphar marka kullanmıştım ama.

Benim1kedimvar

Bu arada fikrinizi aynı zamanda cevaplara da yazarsanız sevinirim kim neden hangi şıkkı işaretliyor bunu bilmem için

Benim1kedimvar

güncel

Bunlar ne ??

Benim1kedimvar

Sarımsaklı maya tablet

Benim1kedimvar

Guncel

Benim1kedimvar

Kedimvar ise yaradi mi tüy sorunu için ve de nasıl kullandınız

KedimVar

Her gün bir tablet verdim. (5 kg a bir tabletti benimkisi 4-4,5 kiloydu ama sorun olmadı) O kadar seviyordu ki. Sesini duyar duymaz koşarak geliyordu. Çıldırıyordu onu yemek için. Ama her kedide aynı sonucu vermeye de bilir. Ama gördüğüm kadarıyla çoğu kedi severek yiyor. Tüyler için Nasıl bir etkisi var bilmiyorum dikkat etmedim. Ama tavsiye ederim Beaphar ı.