Kedim Sürekli Kızgınlığa Giriyor Bildiğiniz İlaç Var Mı?

reye

Kedim her hafta nerdeyse kızgınlığa giriyor ve hiç susmuyor geceleri bağırıyor. Şu anda kısırlaştırmaya gücüm yetmiyor o zamana kadar bildiğiniz ve kullandığınız bu hormanları biraz daha dizginleyecek bir ilaç vs var mı?

2 CEVAP

Pofupof

Hormonal ilaçları sadece veteriner hekimler verebilir. Ki onlar da gerçekten mecbur kalmadıkça vermezler. Çünkü hayvanların vücut dengesi çok bozuluyor. Başka büyük sıkıntılar oluşuyor. Tek ve etkili çözüm kısırlaştırma

hsnfrt96

Hormon ilaçlarını veterinerler yapıyor, genelde bu tip durumlarda yapılır ama belediyelerin kısırlaştırma hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz bir de o yolu deneyin. Kimi belediyeler bu hizmeti veriyor.