Virbac Gastro

zeysf

merhaba aranızda virbac gastrointestinal mama kullanan oldu mu acaba? mart ayından beri yumuşak dışkıyla uğraşıyoruz. bir kere su gibi ishale döndü. ardından antibiyotik tedavisi gördü 3 gün üste üste. iki hafta sonra tekrar yumuşadı. bu süreçte bir sürü mama denedik probiyotik takviyeleri yaptık ancak hala düzgün dışkılamıyor. şimdi virbac gastroya geçtik 2 gün önce . kullananlar bilgi verebilir mi kaç günde eskiye döndü dışkınız

5 CEVAP

Pofupof

Biz karaciğer değerleri yüksek diye almıştık. Bı 20 gün kadar kullandık sorasında yine Virbac Kidney mamaya geçtik. Toplamda 2.5 aydır Virbac kullanıyoruz. Değerleri düştü. Tüyleri inanılmaz yumuşadı ve parladı. Bir de çok iştahlı yiyor. Bariz derecede büyüdü.
Sıkıntınıza iyi gelir mi bilmiyorum ama ben çok memnunum. Virbac de kendini kanıtlamış köklü bir marka. Bence bi deneyin. Çok geçmiş olsun

zeysf

@Pofupof teşekkür ederim cevapladığınız için. çok sevindim size iyi gelmesine. 2 gün oldu geçeli umarım etkili olur da biz de bir an önce iyileşiriz :)

Pofupof

İnşallah. En kısa zamanda siz de alın iyi haberleri :)

Sisenorita

Merhaba, ben de virbac gastro kullanmaya başladım. Mide problemi sebebiyle yumuşak dışkılama sonucu denemediğim mama kalmamıştı, en son virbac ile tanıştım dün. İlk kakada fark etti. Umarım böyle devam eder, sizde sonucu ne oldu acaba?

miabia

bu mamayı nereden alıyorsunuz acaba bizim veterinerlerimiz satmıyor