Merhabalr Hemen Konuya Geçeyim

Karabiyik

Merhabalr Hemen Konuya Geçeyim Köpeğim Anlam Veremediğim Bi Şekilde Üstüme Atlıyor Bacağımı ısırıyor, Kolumu ısırıyor Benle Oyun Oynuyor Gibi Gözüküyor ama Bazen Hırlamayla beraber Devam ediyor Onun Dikkatini Dağıtacak Bişe Olunca Bırakıyor Sizce Neden Yapıyor

8 CEVAP

blue_hpood

kka öneririm. diğer türlü baş edemezsiniz. kaç yaşında ve ırkı nedir?

blue_hpood

muhakkak eğitim almalısınız, kangal çok büyük ve güçlü bir köpek, ileride çok daha zorlanırsınız. kka’nın videolarını izlerseniz köpekleri anlamaya çalışmış olursunuz. eğitim sizin için çok önemli, özellikle kangal bir köpek arkadaşınız olduğu için.

Dobbyko

Bence de kesinlikle eğitim alınmalı. Kangalların çene yapısı çok kuvvetli olduğu ve alan koruması konusunda hassas oldukları için biraz daha zaman geçtiğinde canınızı yakabilir.

Karabiyik

Teşekkür ederim cevaplarınız için 🤗

Karabiyik

10 Aylık Kangal

Karabiyik

11 aylığa yaklaştı diyebilirim

Karabiyik

11 aylığa yaklaştı diyebilirim

puglife

Eğitim kesinlikle şart, ilerleyen dönemlerde sizi zorlar. Eğitimi kendiniz yeterince yapabilir misiniz bilmiyorum, uzman birine danışmak bence daha faydalı olur.