İçeriği Güzel Uygun Mama Tavsiyesi

Hilalbulut

Merhaba, 3.5 aylik yavru kedi için içeriği güzel fiyatı uygun kuru mama önerir misiniz?

17 CEVAP

Lils

Bozita, sanebelle, golosi derim ben.

gizemdr

matissenin içeriği fiyatına göre bence güzel. amaz*onda 1.5 kg olanlar 85tl şuan. mystic mamaların da içeriklerine göre fiyatları çok uygun ama nedense o içeriğine bir türlü inanamadım o markanın :(

gizemdr

uygun fiyat bandınızın ne kadar olduğunu bilmediğim için ekleme yapmak istedim. m*rkamama sitesinde indirimlere ek 200tl üzerine 20 lira daha düşüyor şuan. bozitanın 2kg yavru kedi mamasını ve 7 tane yaş mamasını 183tl'ye aldım bugün. tabiki siz diğer markalara da bakabilirsiniz

gizemdr

ben de ilk geldiğinde eski evinde royal canin kullandığı için onunla devam ettim fakat sonra yavaş yavaş bozitaya geçtim. bu ikisi fiyat olarak yakınlar fakat royal caninin içeriği fiyatına göre çok kötü bence.
reflexin içeriğinde hiç et yok, hayvansal protein yazılmış sadece onların da yüzdeleri bile yok :( eğer bütçeniz o civarlardaysa mystic en iyisi gibi görünüyor. kullanmadığım için deneyimimi söyleyemem fakat soru arama kısmında çok fazla deneyim var onlara bakabilirsiniz. ek olarak volipet ve ilayda öztürk youtube kanallarında da incelemeleri var.

TatliPudink

Felicia olabilir.

simbakedi

bozita oneririm kitten tahilsiz tavukluyu kullandim cok memnun kaldim. 10 kg alirsaniz cok uyguna geliyor

Bozita veya mattisse. Sanabella da olur

simbakedi

hills icinde gercek et yok et unu var guzel icerikli degil maalesef

Hilalbulut

Anladım reflex nasıl peki komşumda kullanıyor begeniyorda ama emin olamadım, Royal canin yediriyorum şimdi ona yakın içeriği iyi olan bütçeye daha uygun net bir mama onerebilir mısınız.

Hilalbulut

Teşekkür ederim🙏

Hilalbulut

Aşırı bir tüy dökmesi var royal canina bağlı olabilir mi?

Hilalbulut

Hills nasıl peki?

aysekara1

Merhaba Brit-Matisse-Bozita üçünden birini gönül rahatlıyıla verebilirsiniz.

aysekara1

Merhaba Brit-Matisse-Bozita üçünden birini gönül rahatlıyıla verebilirsiniz.

aysekara1

Merhaba Brit-Matisse-Bozita üçünden birini gönül rahatlıyıla verebilirsiniz.