İstanbul İçi İyi Eğitmen

EmreGurbey

Arkadaşlar amerikan staff terrier 1.5 yaşında her ne kadar sözümüzü dinlese de dışarı çıktığımızda hiç durmuyor kedi gördüğünde nerdeyse bizi sürüklüyor internet üzerinden birçok eğitim şekline baktım ama işe yaramadı ve bu eğitimi alması şart Istanbul içinde iyi bir yer biliyor musunuz

1 CEVAP

blue_hpood

onun değil, sizin eğitim almanız şart. kka’dan beden dili eğitimini almalısınız, sadece yürütme konusunda değil, tüm konularda eğitime ihtiyacınız var özellikle bir köpek arkadaşınız varsa. köpeğiniz için eğitim alırsanız, inanın bana ona zarar vermiş olursunuz. ödülle şartlamak ya da cezayla şartlamak aynı şeydir, ikisi de köpeği manipüle etmektir.