Göz Akıntısı

Merhabalar kedim dışarı kaçmış ve sanırım enfeksiyon kapmış ya da kavga etmiş, sol gözünde kızarıklık ve akıntı var.Pamuğa çay döküp temizledim ayrıca gentagut marka göz damlası damlatıyorum bilenler vardır. Sorum şu, evde yaşayan anne kedimiz ve yeni doğmuş 4 yavrusu var,bu hastalığın onlara geçme durumu var mı? kediler hakkında tecrübeliyim bu dostlarımı yeni sahiplendim aşıları yok henüz.Eğer akıntı ilerlerse veterinere götüreceğim.

1 CEVAP

VindaTr

Bence en baştan götürüp gösterin, gözünün içinede herhangi bir hasar olmamıştır umarım. Diğer kedilere geçmez diye düşünüyorum ama içiniz rahat edecekse mama su kaplarını ayrı tutabilirsiniz