Petcurean Kedi Maması

Arkadaslar nette gezerken gordum petcurean kedi mamasi açık 1 kg 36 tl diyor normalde cok pahali param yetmez almaya bu açik mama olayi nedir alinmali guvenilir mi

9 CEVAP

yasement

Guvendiginiz bi yerse alin bisey olmaz.

yasement

Ama bir iki kilo alin. Genelde skt en yakin mamayi aciyorlar cunku. 5 kilo falan birden almayin bence

Cotontzu_Siri

Gerçekten güvendiğiniz bir yerse alın. Yoksa sakın almayın.

Mochasla

Hayır açık almayın

Benim1kedimvar

Açık mamayı başka mamalarlada karıştırıp veriyolarmış yada skt için satılmıyacak mamaları satıyorlar . O yüzden dikkat edin ama açık mamayı netten almamalısınız bence

Teşekkurler bende gittigidyorda almayi dusunyordum artik almaktan vazgecttim

pamuk18pamuk

Ben de genelde açık mama alıyorum bir sorun olmaz bence pakete para vermek de ne kadar mantıklı ?

pamuk18pamuk

Ama internetten açık mama almadım daha önce petshopa gidip alıyorum yani ona bişey diyemeyeceğim

efruzg

Zaten acık mamayıda paketten açıp paketliyorlar aynı fiyat sonucta . Siz kg suna ne kadar veriyorsunuz ? @pamuk18pamuk