Kum Kokusundan Kurtulamıyorum Marka Önerisi

Kedi kumunu bebek pudralı lindo kullanıyordum ama performansı düştü. Kum iğrenç kokuyo banyoya girilmiyor 2 haftada bi yeni kum döküyorum eskiyi atıp
Kabını falan sabunla sirkeyle temizliyorum
Güzel ucuz bi marka önerin lütfen ya da ekstra bi ilaç varsa kuma dökmek için siz neler kullanıyorsunuz

32 CEVAP

Sindycan

vancat aktif karbonlu ve proline extra öneririm

aysekara1

Merhaba proline kokusuz kumu bile koku yapmıyor.

tyguler

karbonat dökmek kokuyu engelliyormuş/azaltiyormuş, deneyebilirsiniz

Dobbyko

Natural basted Çam pelet kum. Ne koku ne tozutma var. Başarılı topaklanma. Kedinin tüyüne patisine yapışıp eve dağılmıyor. Ben çok çok memnunum fiyatı da gayet uygun.

Ilayda_Meric

Proline kokusuz kullanıyoruz biz de. Hem topaklanması çok iyi hem tozu sıfır hem de koku sıfır. Ayrıca piyasada da çok uygun

Phoenix3

Öncelikle sorun kumda değil tuvalette olabilir. Eğer açık tuvalet kullanıyorsanız felaket koku yapabilir. Kapalıysa sorun yok proline kullanabilirsiniz lavantalı olanın kokusu çok hoş ve fiyatları da uygun.

putmeinatrance

Merhaba, Bio petactive aktif karbonlu kedi kumunu tavsiye ederim koku önleme konusunda çok başarılı uzun bir süre bu kumla devam edeceğim gibi duruyor

dezgicavus

Dediğiniz kumu son kez kullanıyorum şuan ama son 2pakette topaklanma kötü olduğu için. Onun dışında koku sorunu yaşamadım, 1.haftadan sonra gün aşırı karbonat koyuyorum biraz sadece. Benimde banyoda ama hiç öyle bir sorun olmadı. Sanicat e geçeceğim bende, onun için de çok iyi deniyor.

bende de lindo var pudralısı gerçekten temizlerken çok kötü oluyorum proline’a geçiyorum bende

Yumosi

pelet öneririm

alicebrown

ben kumunun içine az miktarda karbonat döküyorum kokuyu hapsediyor az miktarda döktüğünüz takdirde kedinize bir zararı olmayacaktır

guzellayda

BİGCAT var ama fiyatı uygun değil bir de SANY CAT vardı tam ismini bilmiyorum yanlış yazış olabilirim onun baya büyük bir paketini petshop 100 lira demişti ona bir bakabilirsiniz onun dışında bildiğim yok

Ilayda_Meric

Proline kokusuz kullanıyoruz biz de. Hem topaklanması çok iyi hem tozu sıfır hem de koku sıfır. Ayrıca piyasada da çok uygun

Palyaco

Oncelikle tüm kumları kullanan birisi olarak jungle aloverali aktif karbonluyu tek geçerim super topraklama super koku hapsediyor 35 tl fiyati 1 ay gidiyor 6 kilo

Elifsu17

Pelet kullanıyoruz çok memnunuz, bigcat marka
Bundan önce betonit kullanıyorduk o da lindocat multicat karbonatlı.
Şu ana kadar 10 küsür marka denedim en iyileri bunlardı tecrubelerime göre