Kedi Balkon Filesi

chromatica

yaz geldiği için evdeki balkona file yaptırmayı düşünüyorum ama aklıma bir şey takıldı, balkonun dışında tahta tarzında bir şey var bu fileye engel olur diye endişeleniyorum. sizce bir sorun olur mu ? oturduğum sitedeki kiralik daireden örnek fotoğraf koyuyorum

8 CEVAP

chromatica

....

dezgicavus

İç kısımdan yapılıyor genelde fileler sorun olacağını sanmıyorum

rizababa

olmaz

asksarap

Yeni yaptırdım bu sene çok rahatladık iç kısma yapıldîğı için sorun olmaz ama cok farklı fiyatlar çıkıyor iyi sorun.

asksarap

Yeni yaptırdım bu sene çok rahatladık iç kısma yapıldîğı için sorun olmaz ama cok farklı fiyatlar çıkıyor iyi sorun.

sahslatte

sorun olmaz biz de içten yaptırdık

Zeeelis

bizimki dıştan yapıldı sizinkini de dıştan da ayarlayabilirler diye düşünüyorum ama en olmadı içten yaparlar.

blue_hpood

komple dıştan kaplanmaz mı acaba, hem o bölgeyi kedi için bir şeyler çevirebilirsiniz belki. temizlemesi de kolay olur.