Soru Değil

alaralovecats

Bugün bir soruda okudum içim acıdı. Kedisini pikniğe götürmüş ve kedi kaybolmuş sabah aramaya geldiğinde ölüsünü bulmuş allah rahmet eylesin güzel kediciğe 😔 Lütfen kedinizi tasmasız dışarıya çıkarmayın, köpeklerin olduğu yerlerde gezdirmeyin ne olur ne olmaz. Kedim kaçmaz ben tutarım diye düşünüyor olabilirsiniz ama köpek bu sonuçta ne yapacağı belli olmaz. Bu yüzden lütfen kedilerinize dikkat edin, allah korusun kaçarlarsa sabah ararım diye düşünmeyin çünkü sabaha kadar yavrucağı köpekler öldürebilir.

2 CEVAP

Phoenix3

Ve ev kedileri sokaktakiler kadar bağışıklık değiller o kadar aşıya rağmen dışarıya alışkın olmadıkları için. Ara sıra bahçeli eviniz vs varsa çıkartabilirsiniz ama diğer türlüsünde en iyisi hiç rahatını bozmamak olur

elifmrtl1

Çok doğru tasmasız dışarıya çıkarmamak gerekiyor. Üzüldüm bende yazık olmuş kediciğe.