Brit Care Tahılsız Kedi Maması

HuriyeAysu

Brit Care Hypo-Allergenic Kilo Kontrolü için Ördekli Tahılsız Kısırlaştırılmış Kedi Maması nasıl sizce kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim bence içeriği royal canin ve proplana oranla çok çok daha iyi

4 CEVAP

aysekara1

güzel

Brit Care'ın mamalarının içerikleri çok temiz fakat benimkiler de dahil olmak üzere kedilerde yumuşak kokulu dışkıya sebep oldu. Ben iade yaptım. Siz deneyin isterseniz çünkü kedisine iyi gelen ve memnun olarak kullanan kişiler de var.

Palyaco

Ben kullandım yumuşak diski ve koku oldu onun yerine brit diet veterinary obesity kullanıyorum daha güzel kilo için onu tavsiye ederim kokuda olmuyor tuvaletinde ve diski yumuşak olmuyor 10 aylık scotish fold kilo kontrolü için kullanıyorum çok iyi

laurarichis

ben şu an ördekli kullanıyorum bundan önce tavşanlıyı kullandım ikisinde de bir sorun yaşamadım