Annesiz Yavru Kedi Acil

dollfacepersian

Arkadaşlar hızlı bir şekilde anlatacağım. Dışarı çıktığımda minicik bir yavru kedi gördüm çıyak çıyak bağırıyordu,zorlasam 1 aylık civari. çöpün yanında. Beni görünce kaçmaya başladı. Zorla tuttum. Tırmalamaya,ısırmaya ve deli gibi tepinmeye başladı. Elimi kanatacak şekilde tırmalayınca bıraktım. Çalılıkların arasına girdi. Yaklaşık 2 saat başında bekledim annesinin gelmesi için. Sonra erkek kediler doluşmaya başladı. Hepsini kovdum. Dikenli çalılıkların arasına girdim defalarca ama yakalayamadım. En son aşağı inmeye çalışırken tuttup ve ensesinden tutarak yaşadığım apartmanın önünde iken bir kova bulup içine koydum.
Canı yandığı için biraz bırakmak istedim
Neyse apartmanın içine doğru kaçtı. Bende peşinden
En son bisikletlerin arsına girdi. Bende hemen dış kapıyı kapadım. Geri döndüğümde kedi yoktu.
Tüm katları gezdim. Bodruma imdim. Bulamıyorum,lütfen yardım edin nereye gitmiş olabilir? Annesi yok ve civarda bir sürü erkek kedi ve köpek var. Dışarı çıkmış olabilir mi o kadar kısa sürede?

12 CEVAP

dollfacepersian

Arkadaş lütfen cevap verin. Durum gerçekten acil. Kediyi bulamıyorum. Bir anda yok oldu. Saatlerdir peşimdeydim. Ellerim,bacağım tırnak ve diken izi doldu

pongul

bucak bir yerler var mıdır acaba apartmanda, mesela sayaçların olduğu kutular gibi belki oralara saklanmıştır.

dollfacepersian

Apartmanın her yeri kuytu köşeler ile dolu ve dış kapıyı aptalca bir şekilde açık bırakıp duruyorlar. Ben evdeyim şimdi. Kardeşim hâlâ arıyor. Bulsam en azından büyüyene kadar bakmak istiyorum. Çok minik ve çok korkmuş. Komşum dünden beri bağıran bir kedi olduğunu söyledi. Büyük ihtimalle bu kedicik o. Zaten bağırıyordu sürekli. Apartmana girdiğinden beri sesini duyamadım

pamuk18pamuk

Çok küçükse eğer kapının altından kaçma ihtimali var mı ?

pamuk18pamuk

Apartman kapısının altında boşluk olur ya

dollfacepersian

Pamuk18pamuk
Hayır o kadar küçük değil. Off bulamamış kardeşimde. Ne yapacağım bilmiyorum

Ece5

O apartmandadır yoruldu ya bir yerde sızıp kalmıştır sizin kulagınız apartmanda olsun uyumuştur elbet kalkıcak acıkıcak ve bagırıcaktır ozman yaş mamayı acıp giderseniz kokusuna gelecektir ozman alırsınız

dollfacepersian

Arkadaşlar herkese teşekkürler. Kediyi arabanın altında buldum. Motora girdi. Çıktı. Yerlerde sürünerek arabaların altında kovaladım. Dizlerim ellerim toz toprak içinde yaklaşık 4,5 saatin sonunda kedi evimde ve güvende. Oğlumla aynı odada kafeste duruyor. Oğlum sadece merakla izliyor. Oğlumu hava yoluyla bir şey bulaştırabilir mi?

KedimVar

Bütün köşeleri arayın kaçabileceği. Çok üst katlara gitmez. Belki apartman sakinlerinden biri evine almıştır. Siz onu son gördüğünüz yere mama su koyun. Ara sıra bakın belki gelir yer. Ya da siz bakmazken yer en azından karnı doğmuş olur açtır muhtemelen. Biraz komik gelecek ama belki apartmanın kameralarına bakarsanız nereye kaçtığını anlayabilirsiniz.

Mochasla

Bir odada desin puffyi odadan çıkartın ve şey olmaz puffyi aşılı

Mochasla

Dursun*

dollfacepersian

Mochasla
Sadece yavru taşıma kutusundayken yaklaşıp kokladı Pufy. Veterinere sorduğumda bir şey olacağını sanmıyorum dedi. Umarım bir şey olmaz