Köpeğimin Karnında Şişlik Ve Morarma

rabiaayse

Köpeğimin iç bacağının üst kısmında bir şişlik ve morarma var. Dün sadece şişlik vardı, bugün baktığımda morarmıştı. İnternette genelde kanser ile ilgili şeyler yazmışlar :( En yakın zamanda veterinere götüreceğim zaten ama bu konuda böyle bir şey yaşayan var mı?

3 CEVAP

Bir yere falan çarpmış olabirir mi? Bir şeye sürtmüş de tahriş olmuş gibi sanki.

gulsundusmez

veterinere gidin ama üzgünüm bi ihtimal kanser lafına da hazır olun. Morarma o kaşıntıdan oluşmadıysa .Kaşıyarak kan toplamışta olabilir.

puglife

Veterinere mutlaka gidin ama kaşıntıdan da olabilir ya da incinmiş olabilir. Çarpma tarzında bir olay gerçekleştiyse bundan şüphelenebilirsiniz.