Kedim Kendi Kendine Yuvarlanırken Kafasını Çarptı, Sağa Sola Deli Gibi Koşuyor

cagatayZ

kafasını çarptıktan sonra sağa sola durmadan koşuyor kendine daha fazla zarar verecek diye korkuyorum. yakalayamıyorum yerinde durmuyor

2 CEVAP

Susamm

Bizimki de aynı. 2,5 aylık bir afacan. O kadar hızlı koşturuyor ki kafasını sürekli bir yerlere vuruyor. Endişeleniyorum bir zarar verecek diye kendine. Ancak sevdiği bir oyuncakla dikkatini dağıtıp yavaşlatabiliyorum.

simbakedi

benim kedim de kucukken surekli dusup etrafa carpiyordu. sonradan geciyor. bu carpmalar azaliyor ama bitmiyor maalesef :D enerjisini gun icinde atamazsa deli gibi kosturuyor bizimki de tutamiyosun. yatmadan once oyun oynatip mamasini yedirirseniz hem gece sizi rahatsiz etmez hem de kosmalari azalabilir. maalesef biraz fazla hareket gerekiyor su an onlara