Merhaba Arkadaslar Bisey Sorucaktim

Mervedeniz159

quote here.
Benim bir ablam kendi kedisinin malzemelerini bana vericek kendi kedisi kacmisama herhangi bir hastaligi vesayre yokmu asilarida tammis bana veya kedilerime birsey bulusirmi sizce bisey olsgumu sanmiyorum temizmis ama iyice temizleyip kullansam olur mu acaba ?

4 CEVAP

forbidden

olur tabii

Benim1kedimvar

Ben olsam kullanmazdim

KedimVar

Aşıları tamsa ve hastalığı yoksa sorun olmaz. İyice dezenfekte edip öyle kullanın.

burakbyk

kullanmayın derim en ufak bakteri bile sorunlar çıkarabilir yenisini almanızı öneririm